Pivo

V Pivovaru U Supa se věnujeme poctivému českému pivu už od roku 2016. Za ta léta se nám podařilo získat si přízeň pivních fajnšmekrů, Pražanů i turistů z celého světa. Zakládáme si na výjimečnosti, poctivé chuti a vlastních recepturách.

Náš sládek Aleš Paik dlouhá léta spolupracoval se známým sládkem Ivanem Chramosilem. Ladili spolu každý detail chuti a díky tomu je naše jméno v pivním světě tam, kde je. Pyšníme se titulem KRÁL PRAHY, který jsme získali s pivem SUP v roce 2017.

Z důvodu omezených výrobních kapacit a stoupající popularity, jsme se rozhodli navázat spolupráci s pivovarem Cvikov, a proto si u nás můžete vychutnat i jejich pivo.

 

Představujeme vám naše poctivce:

 1. DOMÁCÍ PIVO „SUP“  12° KRÁL PRAHY

  Prémiový světlý ležák SUP je spodně kvašené světlé pivo s vyšší hořkostí, plnou chutí a jemným chmelovým aroma, vyrobený ze čtyř druhů sladu. Ochmelen třemi druhy českého chmele. SUP je vlajkovou lodí pivovaru U Supa s prvenstvím v soutěži Král Prahy za nejlepší pivo roku 2017.

 2. „LUŽ“ 10°

  Klasická nepasterovaná světlá desítka se spodním kvašením z pivovaru CVIKOV a osvěžujícím charakterem s příjemným dozníváním hořkosti.

 3. „HVOZD“ 11° filtrované

  Jediné filtrované světlé pivo v nabídce se spodním kvašením z pivovaru CVIKOV. Filtrace snižuje kvasničnou chuť a zůstává osvěžující a čerstvá chuť nepasterovaného ležáku.

 4. „KLÍČ“ 12° PREMIUM

  Prémiový světlý ležák z pivovaru CVIKOV, který zraje minimálně 40 dní. Tento způsob zrání v ležáckých tancích mu dodává plnou a vyváženou chuť se zlatou barvou.

 5. „SVÁTEČNÍ“ 13°

  Sváteční polotmavý ležák z pivovaru CVIKOV ze tří druhů sladů včetně bavorského a karamelového, které dokreslují příjemnou hořkou chuť a barvu polotmavého piva. Pivo zraje spodním kvašením v otevřené spilce a má karamelový nádech.